Koka paneļu māju ražošana un būvniecība

Lat Eco House komandai ir 16 gadu pieredze individuāli izstrādātu koka paneļu ēku projektu realizācijā un sadarbībā ar nekustamo īpašumu projektu attīstītājiem gan projektējot un īstenojot privātmāju ciematu un daudzstāvu dzīvojamo kompleksu būvniecību, gan strādājot pie dažādiem publisko ēku projektiem. Kopumā Latvijā, Lielbritānijā un Francijā realizēti vairāk nekā 300 dažāda mēroga ēku projekti.

Lat Eco House pārdošanas un celtniecības ofiss atrodas Rīgā, savukārt uzņēmuma māju ražotne Rēzeknē gadā spēj nodrošināt koka paneļu ēku izgatavošanu ar kopējo platību 6000 m2. Uzņēmuma speciālisti projektē, ražo un būvē visdažādāko konstrukciju koka karkasa ēkas, specializējoties augstvērtīgas arhitektūras tipveida māju piedāvājumā.

Plašā pieredze ir ļāvusi pilnveidot koka paneļu ēku ražošanas un uzstādīšanas procesu, maksimāli efektīvi plānojot darbaspēka un resursu izlietojumu. Tādējādi Lat Eco House ēkas iespējams sagatavot un uzstādīt daudz īsākā laika periodā, ievērojami ietaupot finanšu līdzekļus un nodrošinot Baltijas reģionam piemērotu cenu līmeni.

Lai uzturētu nemainīgi augstu darba kvalitāti un garantētu pārliecību par augstvērtīgu sadarbības rezultātu saviem partneriem, Lat Eco House strādā saskaņā ar ISO 9001, ISO 14001 un OHSAS 18001 kvalitātes standartiem, ievērojot Norvēģijas TEK 10 un Zviedrijas Mājokļu, būvniecības un plānošanas pārvaldes (Boverket) prasības. Tāpat arī ēku ražošanā un labiekārtošanā tiek izmantoti tikai CE standartiem atbilstoši materiāli un sertificētas iekārtas.

Lat Eco House ēku sienu un jumta konstrukciju risinājumi

Pēc pasūtītāja vēlmēm iespējams pielāgot izmantoto konstrukciju biezumu un materiālus.


Jebkuras koka paneļu ēkas ieceres īstenošana sadarbībā ar Lat Eco House ir ātrs, vienkāršs un efektīvs 6 soļu process:

  1. Klients iesniedz savu ieceri vai jau gatavu projektu
  2. Lat Eco House speciālistu komanda nedēļas laikā sagatavo detalizētu projekta tāmi
  3. Vienošanās par cenu un projekta izpildes nosacījumiem, līguma parakstīšana
  4. Lat Eco House inženieri sagatavo ēkas tehnisko projektu ražošanai
  5. Sagatavotā risinājuma saskaņošanas ar klientu un ēkas ražošana
  6. Ēkas piegāde un montāža

Lat Eco House ēkas būvniecības procesa piemērs

Projekta izstrāde atbilstoši klienta vēlmēm un skicēm, vadoties pēc kurām Lat Eco House arhitekti, konstruktori un dizaineri sagatavo mājas projektu ražošanai.
(4 nedēļas)

Ēkas izgatavošana Lat Eco House ražotnē, kur tiek nodrošināta efektīva vairāku līmeņu kvalitātes kontrole, kas ļauj izvairīties arī no neparedzētām situācijām būvlaukumā, savlaicīgi pārliecinoties par visu konstrukciju saderību un stabilitāti.
(3-4 nedēļas)

Ēkas pamatu vai pagrabstāva izbūve, ietverot nepieciešamās inženierkomunikācijas.
(1 – 2 nedēļas)

Ēkas karkasa montāža, uzstādot ārsienas, starpsienas, grīdas un jumtu. Visa nepieciešamā elektroinstalācija ir iestrādāta koka paneļu konstrukcijās un noslēdzošajā posmā atliek vien pievienot atbilstošās iekārtas un slēdžus.
(1 nedēļa)

Apkures un ūdensapgādes sistēmu uzstādīšana, elektroinstalācijas pabeigšana un noteku sistēmu izveide, iekšsienu un griestu pelēkā apdare ar reģipsi, kā arī skursteņu izbūve, logu un durvju uzstādīšana.
(3 – 4 nedēļas)

Ārsienu un iekšsienu pilnas apdares pabeigšana.
(8 – 10 nedēļas)