Koka karkasa mājas

Lat Eco House koka paneļu (koka karkasa) mājas ir efektīvākais risinājums, kā sešu mēnešu laikā par saprātīgām izmaksām iegūt augstas kvalitātes privātmāju ar oriģinālu Latvijas arhitektu izstrādātu projektu.

Koka paneļu māju izgatavošanas tehnoloģijas ļauj īstenot visdažādākās pasūtītāja ieceres, tomēr bieži vien individuāls risinājums projektu var sadārdzināt, bet tipveida ēkas projekti piedāvā ierobežotus arhitektūras risinājumus.

Tāpēc Lat Eco House īsteno sadarbību ar talantīgiem Latvijas arhitektiem, izstrādājot oriģināla dizaina koka karkasa māju projektus un sistematizējot to būvniecības procesu, lai ar efektīvu līdzekļu izlietojumu sniegtu iespēju ikvienam iegūt kvalitatīvu un ekspluatācijā ekonomisku māju ar augstvērtīgiem arhitektūras risinājumiem.

Visām Lat Eco House koka paneļu mājām tiek nodrošināta garantijas apkalpošana un papildus garantija ēkas konstrukcijām sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju BTA.

Oriģināli ēku projekti no Latvijas arhitektiem

koka Paneļu mājas un projekti

Kompānija Lat Eco House sadarbojas ar vairākiem pieredzējušiem Latvijas arhitektiem, lai piedāvātu unikālus koka paneļu māju projektus. Papildus tam dažādie oriģinālie ēku dizaini, tiek papildināti ar gudriem un laika gaitā pārbaudītiem konstrukciju risinājumiem, kā arī augstvērtīgiem materiāliem. Tas viss ļauj radīt ilgtspējīgas ēkas, kas kalpos par mājokli no paaudzes paaudzē.

Turklāt Lat Eco House koka paneļu māju projekti un to izgatavošanas sistēma paredz plašas iespējas pielāgot iekštelpu plānojumu un apdares materiālus katra klienta vēlmēm.

Zemākas būvniecības un uzturēšanas izmaksas

Koka karkasa mājas

Efektīvi organizēts būvniecības process ļauj optimizēt Lat Eco House ēku ražošanas un uzstādīšanas izmaksas līdz sērijveida projektu līmenim. Lielākais ietaupījums tiek panākts jau ēku ražošanā, kur Lat Eco House inženieri standartizē ēku projektu ražošanas procesu, lai nodrošinātu efektīvu darbaspēka un materiālu izmantošanu. Turklāt Lat Eco House koka paneļu mājām nav nepieciešami masīvi pamati, kā tas būtu situācijā ar mūrētām ēkām.

Gudri būvētas koka karkasa mājas arī ekspluatācijā ir komfortablākas un ar daudz zemākiem apkures izdevumiem. Tādas ir arī Lat Eco House koka paneļu mājas, jo tās jau tagad atbilst Eiropas Savienības 2020. gada stingrajām energoefektivitātes direktīvas prasībām. Piemēram, ārsienu siltumefektivitāte atsevišķos projektos var pat par 50% pārsniegt Latvijas būvnormatīvu prasības.


Ātrums un precīzi ievēroti termiņi

Koka karkasa māja

Lat Eco House koka karkasa mājas un māju sastāvdaļas tiek izgatavotas kontrolētā ražošanas procesā rūpnīcā, kas ļauj precīzi plānot darbus un ievērot termiņus. Pilnībā pabeigtu ēku iespējams nodot 6 mēnešos, no kuriem pati ēkas montāža aizņems vien 3 līdz 5 dienas, neliekot ilgstoši dzīvot būvlaukumā.

Nozarē vadošās tehnoloģijas

Koka paneļu mājas

Lat Eco House koka karkasa jeb paneļu mājas tiek projektētas un būvētas izmantojot Skandināvijas ziemeļos pārbaudītas tehnoloģijas, kas nodrošina to ideālu piemērotību Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Detalizēts koka karkasa māju projektu izstrādes process ar nozarē vadošo SEMA projektēšanas programmu ļauj savlaicīgi paredzēt efektīvu telpu un konstrukciju plānojumu, atvieglojot ēkas montāžu un saglabājot augstu energoefektivitāti. Tādējādi šīm mājām ir 1,8 reizes mazāks siltumenerģijas patēriņš nekā mūrētām ēkām, neatkarīgi no tā vai gaisa temperatūra ir zem -30°C vai virs +40°C.

Koka karkasa mājas - Kvalitātes garantija

koka karkasa māju projekti

Visu darbu kvalitāte tiek rūpīgi uzraudzīta un vairākkārt pārbaudīta dažādās projekta stadijās. Koka paneļu izgatavošanai tiek izmantota īpaši atlasīta un sertificēta koksne, kas izturējusi atbilstošās slodzes pārbaudes. Savukārt visu galveno ēkas elementu sagatavošana ir pārcelta no būvlaukuma uz slēgtām rūpnīcas telpām, kas ļauj garantēt augstu kvalitāti un izvairīties no dažādu ārējo faktoru ietekmes.

Pārliecība par Lat Eco House komandas profesionalitāti un ēku augsto sagatavošanas kvalitāti ļauj nodrošināt papildus garantiju visām Lat Eco House mājām sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju BTA.